• 10
 • 11
 • 12
Mirë se vini në faqen tonë të internetit
Door Golden specializuar në projektimin dhe zhvillimin e zgjidhjeve dyer hermetik për farmaceutike dhe kujdesit shëndetësor.

Pse Door Golden

Door Golden specializuar në projektimin dhe zhvillimin e zgjidhjeve të ndryshme derën për farmaceutike, shëndetësor, bërthamore dhe ftohje.
 • 10 vjet eksperiencë

  10 vjet eksperiencë

  Fokusimi në dizajn profesional derë dhe fabrikimit për 10 vjet.
 • Porosi Shërbimi

  Porosi Shërbimi

  Të gjitha dyert tona janë bërë me porosi, si për kërkesat e projektit klientit.
 • Sigurimin e Cilësisë

  Sigurimin e Cilësisë

  Konfirmimi i detajuar presale, kontrollin e prodhimit të qarkut dhe të inspektimit të rregullt preshipment.
 • Pas sherbimit te shitjes.

  Pas sherbimit te shitjes.

  Vazhdueshëm të shërbimit teknik mbështetje dhe mirëmbajtje për tërë jetën.

Rreth nesh

 

E vendosur në Ningbo, një qytet i bukur port në Kinë Juglindore, Golden Door Teknologjisë ka specializuar në ofrimin e zgjidhjeve derë për farmaceutike, spitalet, industritë bërthamore dhe industrive ftohje që nga viti 2009. Ne kemi gati dhjetë vjet përvojë në projektimin dhe prodhimin e llojeve të ndryshme të dyerve për farmaceutike, laboratorët biosigurinë, dhoma e operimit, dhoma X-ray, CT dhoma, dhoma PET / CT, MRI dhoma, dhoma e pastër, dhoma të ftohta dhe aplikimet bërthamore. 

 

 • dera 3
 • dera 6
 • dera 2
 • dera 4
 • dera 5
 • dera 1

Gazete

Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.
WhatsApp Online Chat!