• 10
 • 11
 • 12
Добредојдовте на нашата веб-страница
Златната врата специјализирана за дизајнирање и развој на решенија херметички вратата за фармацевтски и здравствена заштита.

Зошто Златна врата

Златната врата специјализирана за дизајнирање и развој на разни решенија вратата за фармацевтски, здравствената заштита, нуклеарни и ладење.
 • 10 години искуство

  10 години искуство

  Се фокусира на професионален врата дизајн и производство за 10 години.
 • Нарачана служба

  Нарачана служба

  Сите наши врати се сопствени направени, како на барање на проектот на клиентот.
 • Обезбедување на квалитет

  Обезбедување на квалитет

  Детална потврда presale, производство област за контрола и редовна инспекција preshipment.
 • По-продажба на услуги.

  По-продажба на услуги.

  Континуирано технички услуги за поддршка и одржување на целиот живот.

за нас

 

Се наоѓа во Ningbo, убава пристанишниот град во југоисточна Кина, Златната врата технологија е специјализирана во обезбедување на решенија вратата за фармацевтски, болници, нуклеарната индустрија и ладење индустрии од 2009. Имаме речиси десет години искуство во дизајнирање и производство на различни видови на врати за лекови, биосигурноста лаборатории, операционите сали, Х-зраци соби, КТ соби, ПЕТ / ЦТ соби, МНР соби, чисти соби, ладни простории и нуклеарни апликации. 

 

 • врата 3
 • врата 6
 • врата 2
 • вратата 4
 • врата 5
 • врата 1

Билтен

За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.
WhatsApp Онлајн Chat!